Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

21.01.2022

Братія соцвідділу Лаври відвідали маленьких підопічних

Дітлахів із Центру соціально-психологічної реабілітації дітей № 1 м. Києва відвідали братія з відділу соціального служіння Києво-Печерської Лаври. У цьому закладі перебувають діти із непростими долями. Тому кожній дитині особливо важливо відчути, що вона потрібна.

Архімандрит Гліб приділив увагу всім. Після привітань зі святом батюшка розповів про ті євангельські події, які згадує Церква у ці дні, після чого окропив святою водою дітей, їхніх дорослих наставників та приміщення. Діти з благоговінням слухали тропар Хрещенню Господньому, який співав отець Гліб під час окроплення.

Звісно, з Лаври дітлахам передали солодощі, чому всі були дуже раді.

Браття і сестри! Ми продовжуємо просити про надання допомоги підопічним відділу соціального служіння Києво-Печерської Лаври. Можна жертвувати одяг і взуття. Будемо вдячні за продукти тривалого зберігання, засоби гігієни, антисептики, побутову хімію і все те, що може знадобитися людям в непростих життєвих обставинах.

На вас чекають за адресою: Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти Київ

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: