Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

26.12.2020

Підопічні соцвідділу отримали привітання та подарунки перед Різдвом

007

До Різдва Христового готуються всі православні християни. Але особливо очікують настання цього великого свята ті, про кого Господь сказав: «Пустіть діток, і не бороніть їм приходити до Мене, бо Царство Небесне належить таким» (Мф. 19:14).

Архімандрит Гліб (соцвідділ Лаври) відвідав підопічні багатодітні сім’ї, які проживають в населених пунктах Київської області. Всі отримали привітання та подарунки до Різдва Христового. Батюшка розповів про подію, що святкується, нагадав, що Господь чує всі наші молитви, і вручив іконки. Діти були в захваті від іграшкових ведмежат, всім дісталися м’які іграшки, книги, і, звичайно ж, солодощі.

Ієромонах Лукіан, який несе послух у відділі соціального служіння Києво-Печерської Лаври, відвідав пацієнтів Київської міської клінічної психоневрологічної лікарні № 1 ім. І. П. Павлова. У лікувальний заклад через персонал для пацієнтів передали з Лаври солодощі, одяг, ходунки для людей з інвалідністю. До отця Лукіана приєдналися братія Кирилівського монастиря, котрий розташовується на території лікарні.

У відділ соціального служіння кожен день звертаються за допомогою люди, що знаходяться у важких життєвих ситуаціях. Всім гостям братія намагаються підібрати те, в чому дійсно людина відчуває потребу. Комусь потрібні одяг і взуття, комусь продукти, але всім дістаються різдвяні подарунки! Хочеться відзначити, що тим дітям, які прийшли зі своїми батьками у відділ, братія вручали все, що здатне викликати радість дитини: солодощі, іграшки, книги. Але особливо сподобалися малюкам великі іграшкові ведмеді.

Браття і сестри! Дякуємо всім, хто відгукнувся на заклик і допоміг привітати цими подарунками малечу. Безумовно, дітям завжди приємно отримувати подарунки, цукерки, солодощі, іграшки. Ми продовжуємо просити про надання допомоги багатодітним сім’ям, малозабезпеченим, людям з інвалідністю, просто знедоленим. Можна жертвувати дітлахам шкільне канцелярське приладдя, одяг і взуття, що годяться для відвідування шкільних занять, зимовий одяг і взуття. У теплих речах мають потребу і дорослі. Не зайвими будуть також продукти тривалого зберігання, антисептики, побутова хімія і все те, що може знадобитися підопічним відділу соціального служіння Лаври.

На вас чекають за адресою: Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Київ діти

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: