Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

26.12.2021

Богослужіння Неділі святих праотець очолив Священноархіамандрит Лаври

Цього року в 27-й недільний день після П’ятидесятниці звершується пам’ять святих праотець, які жили ще до Різдва Христового і чекали Його пришестя у світ для спасіння людства.

Недільну Божественну Літургію у храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських з Трапезною палатою звершив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. За богослужінням Його Блаженству співслужили Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, єпископ Баришівський Віктор, ректор КДАіС єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Ірпінський Лавр, єпископ Бородянський Марк, братія та гості обителі у священному сані.

Після читання недільного Євангелія Предстоятель УПЦ пояснив значення притчі Господньої про званих на вечерю. «Якщо людина любить Бога і ближнього і живе на Землі в любові, терпінні і посильно виявляє милосердя іншим, намагається творити добрі справи, молитися, постити, ходити в храм Божий, то така людина йде на велику священну Вечерю Господню, – продовжив Блаженніший Митрополит Онуфрій. – Якщо ж людина ненавидить ближнього, вбиває, грабує або обзиває інших, то така людина не йде цим спасительним шляхом, відмовляючись бути причасником Небесної Трапези.

Нехай кожен з нас, дорогі браття і сестри, намагається, наскільки можливо, йти на Вечерю, яку нам пропонує Господь Іісус Христос, Котрому нехай буде слава на віки віків!»

Під час богослужіння були звершені ієрейська та дияконська хіротонії.

Після завершення Митрополит Онуфрій привітав усіх з недільным днем, причасників – з прийняттям Тіла та Крові Господніх і прикликав на віруючих Боже благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Предстоятель Неділя

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: