Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

07.10.2008

Архієпископ Павел звершив Божественну Літургію в Петропавлівському храмі в Карлових Варах (Чехія)

Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври архієпископ Павел у співслужінні архієпископа Вінницького і Могилів-Подільського Симеона, казначея Києво-Печерської Лаври архімандрита Варсонофія і київського духовенства в день пам’яті пророка Іони і Собора Тульских святих звершив Божественну Літургію в храмі святих апостолів Петра і Павла Патріаршого подвір’я Руської Православної Церкви в Чеській республіці.

Богослужіння відвідали емігранти першої і другої хвиль еміграції, а також православні християни, які перебувають на лікуванні та відпочинку в Карлових Варах. Переселенці з Росії та України дбайливо зберігають православні традиції, тому в храмі завжди багатолюдно. За духовним лікуванням в карловарський храм приходять також відпочиваючі з місцевих санаторіїв, що перебувають там на лікуванні. Віруючі з особливою увагою слухали тлумачення недільного Євангелія і повчальне слово Намісника Лаври про християнське життя.

Після закінчення богослужіння владика Павел та паломницька делегація з України ознайомилися з церковним життям парафіяльного храму. Незабаром на молитовну пам’ять храм отримає в дарунок від Києво-Печерської Лаври священицькі облачення і богослужбові предмети.

Перший камінь фундаменту Петропавлівського храму в 1711 році заклав руський цар Петр I. Тридцять років тому при храмі було утворено Подвір’я Руської Православної Церкви. Богослужіння звершують руські священики. Древній храм святих апостолів Петра і Павла, небесних покровителів намісника Печерської обителі архієпископа Павла, особливо дорогий його серцю. Такі ж трепетні почуття цей храм викликає у кожного, хто хоч раз відвідає цю благодатну православну святиню.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник паломництво Чехія

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: