Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Архів

11.09.2019

Звершено освячення накупольних хрестів церкви Спаса на Берестові

016У день пам’яті Собору преподобних отців Печерських Дальніх печер було звершено освячення накупольних хрестів для храму Спаса на Берестові, який знаходиться неподалік від Лаври. Чин освячення з благословення Намісника Києво-Печерської обителі в храмі Всіх святих, що на Економічній брамі Верхньої Лаври, звершив благочинний обителі архімандрит Антоній.

В храмі Спаса на Берестові свого часу служив святитель Іларіон, третій Митрополит Київський, який, згідно з Переданням, після своєї кончини упокоївся в печерах свого першого молитовного подвигу і усамітнення. В даний час це місце відоме у всьому світі як Дальні печери Києво-Печерської Лаври.

Після освячення отець Антоній подякував усім присутнім за молитви, привітав з цією знаковою подією, зазначивши: «Це велике свято для всіх нас. Я сердечно дякую тим, хто був причетний і хто потрудився над реставрацією. Ми всі з вами є членами Православної Церкви, єдиної Святої, Соборної і Апостольської Церкви, яку заснував Сам Іісус Христос, тому і надалі будемо працювати на благо святої Лаври. Зроблено вже чимало, але попереду у нас ще довгий шлях співпраці, який, як всі ми сподіваємося, буде плідним і принесе хороші плоди!»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

освячення відродження Заповідник

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: