Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Оголошення

23.12.2020

З’явилася можливість зробити пожертвування за допомогою банківської картки

На численні прохання з’явилася можливість зробити пожертвування для вашої зручності за допомогою банківської картки

Для здійснення пожертвувань через наш офіційний сайт необхідно перейти за вказаним посиланням. На жаль, поки ця функція доступна тільки для власників банківських карток, що випущені на території України. Про появу можливості використання платіжної системи з-за кордону ми повідомимо додатково.

Зверніть увагу, що в спеціальному полі на сторінці пожертвувань бажано вказувати вашу електронну пошту (це обов’язково при подачі записок) для зворотнього зв’язку.

Також в полі «вид пожертвування» необхідно вказати, на які цілі ви б хотіли направити пожертвування (пожертвування на Лавру, на поминання; на Будинок паломника; на розвиток сайту Лаври):

  1. Загальне пожертвування на відновлення Києво-Печерської Лаври.
  2. Після подачі записок для поминання (за цим посиланням) ви можете через цю сторінку зробити посильне пожертвування.
  3. Якщо ви бажаєте провести кілька днів в Лаврі, щоб відвідувати печери і храми, то можете зупинитися в одному з Будинків паломника.
  4. Є можливість зробити пожертвування безпосередньо на розвиток сайту Лаври, на якому ви зараз перебуваєте. Це включатиме розробку програми для мобільних пристроїв, зйомку фільмів про Лавру, просування в соціальних мережах.

При можливості ознайомтеся, будь ласка, заздалегідь з докладною інформацією про здійснення пожертвувань за допомогою банківської карти.

Випадки відмови в здійсненні платежу:

  • Банківська картка не призначена для здійснення платежів через інтернет, про що можна дізнатися у вашому банку.
  • Дані банківської картки введені невірно.
  • Закінчився термін дії банківської картки. Термін дії картки, як правило, вказано на лицьовій стороні картки (це місяць і рік, до якого дійсна картка). Детальніше про термін дії картки ви можете дізнатися, звернувшись в банк, що випустив банківську картку.
  • Недостатньо коштів для оплати на банківській картці. Детальніше про наявність коштів на банківській картці ви також можете дізнатися, звернувшись в банк, що випустив банківську картку.
  • Перевищено встановлений ліміт операцій за день. Сума щоденного ліміту для всіх операцій визначається банком-партнером.

З питань оплати за допомогою банківської картки і інших питань, пов’язаних з роботою платіжної системи, ви можете звертатися за наступним телефоном: 044-255-11-05 (канцелярія).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

відродження

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: