Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Різне

21.12.2020

Про звершення пожертвування за допомогою банківських карт

2

Пожертвування без комісії. Платежі здійснюються перерахуванням коштів з банківських карток VISA і MASTER CARD при наявності можливості здійснення інтернет-платежів, наданих Вашим банком, що випустив банківську картку.

3Про наявність можливості здійснення інтернет-платежів з використанням банківської картки Ви можете дізнатися, звернувшись в банк.

Послуга оплати здійснюється відповідно до Правил міжнародних платіжних систем на принципах дотримання конфіденційності і безпеки здійснення платежу, для чого використовуються найсучасніші методи перевірки, шифрування і передачі даних по закритих каналах зв’язку.

1Введення даних банківської картки здійснюється на захищеній платіжній сторінці банку-партнера, що надає послугу.

Нашим банком-партнером є ПАТ «Альфа-Банк».

Випадки відмови в здійсненні платежу:

  • банківська картка не призначена для здійснення платежів через інтернет, про що можна дізнатися, довідавшись в Вашому банку;
  • дані банківської картки введені невірно.
  • Закінчився термін дії банківської картки. Термін дії картки, як правило, вказано на лицьовій стороні картки (це місяць і рік, до якого дійсна картка). Детальніше про термін дії картки Ви можете дізнатися, звернувшись в банк, що випустив банківську картку.
  • Недостатньо коштів для оплати на банківській картці. Детальніше про наявність коштів на банківській картці Ви можете дізнатися, звернувшись в банк, що випустив банківську картку.
  • Перевищено встановлений ліміт операцій за день. Сума щоденного ліміту для всіх операцій визначається банком-партнером.

Для коректного введення необхідно уважно і точно, дотримуючись послідовність цифр і букв, ввести дані так, як вони зазначені на Вашій картці:

  1. Власник картки (як правило, вказаний на лицьовій стороні банківської картки англійською мовою великими літерами. Наприклад, IVANOV IVAN).
  2. Номер картки (як правило, вказаний на лицьовій стороні банківської картки і складається з 16 цифр. Наприклад: 0123 4567 8901 2345).
  3. Термін дії картки (як правило, вказаний на лицьовій стороні банківської картки – місяць і рік, до якого дійсна картка. Термін дії картки вводиться цифрами. Наприклад, 12 (вводиться в поле місяця) і 23 (вводиться в поле року), що означає, що картка дійсна до грудня 2023 року); CVV2 або CVC2 код картки (як правило, вказаний на зворотному боці банківської картки і складається з 3 цифр. Наприклад, 123).

З питань оплати за допомогою банківської картки і інших питань, пов’язаних з роботою сайту, Ви можете звертатися за наступним телефоном: 044-255-11-05

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: