Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

13.01.2021

З Різдвом Христовим привітали підопічних соцвідділу з ГО «Єдність»

004Під час святок відділ соціального служіння Києво-Печерської Лаври вітає своїх підопічних з великим святом, що послужило запорукою нашого спасіння.

Архімандрит Гліб відвідав підопічних соцвідділу з ГО Подільського районного товариства інвалідів «Єдність». Багаторічна дружба пов’язує братію відділу соціального служіння та представників цієї організації. Завжди з величезною радістю зустрічають тут насельників Печерського монастиря.

Отець Гліб передав свіжоспечений лаврський хліб, продукти тривалого зберігання, засоби гігієни, одяг. В зміцнення духовних сил в дар була передана ікона Пресвятої Богородиці «Печерська» з преподобними Антонієм і Феодосієм Печерськими.

Співробітниці ГО «Єдність» на знак подяки заспівали різдвяні колядки.

Браття і сестри! Ми продовжуємо просити про надання допомоги підопічним відділу соціального служіння Києво-Печерської Лаври. Можна жертвувати теплий одяг і взуття. Будемо вдячні за продукти тривалого зберігання, засоби гігієни, антисептики, побутову хімію і все те, що може знадобитися підопічним відділу соціального служіння Лаври.

На вас чекають за адресою: Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Київ

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: