Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

25.07.2019

На честь прп. Антонія Печерського малозабезпеченим була запропонована трапеза

000

Милостивий Господь просить через Євангеліє Своїх чад, Своїх дітей відкрити серця для знедолених і бути милостивими.

День пам’яті засновника Києво-Печерського монастиря преподобного отця нашого Антонія Печерського в Лаврі на Київських пагорбах відзначили урочистими богослужіннями і святковим обідом. Трапеза була запропонована як в стінах самої обителі паломникам, так і для малозабезпеченим, бездомним, самотнім людям похилого віку в рамках акції «Нагодуй ближнього».

Нагадаємо, що відділ соціального служіння Києво-Печерської Лаври проводить благодійні обіди для своїх підопічних. По неділях турботами і трудами лаврської братії для людей, що потрапили в складні життєві обставини, готується смачна і ситна їжа

Цей благодійний захід звершується з благословення Високопреосвященнішого Павла, митрополита Вишгородського і Чорнобильського, Намісника Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври і проходить під кураторством заступника начальника відділу соціального служіння Лаври архімандрита Гліба. Обіди проводяться в ресторані, розташованому неподалік від Печерського монастиря. Починається і закінчується трапеза спільною молитвою. Після чого всі запрошені спілкуються зі священнослужителями, зміцнюючись і фізично, і духовно.

Учасники акції і в цей раз передали щирі слова подяки Наміснику Лаври митрополиту Павлу і всій братії Києво-Печерського монастиря за безперестанне про них піклування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Київ благодійність прп.Антоній

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: