Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

09.03.2022

Лавра продовжує надавати допомогу у військових умовах

001-2Під час найтяжчих випробувань українського народу Українська Православна Церква надає широку гуманітарну допомогу всім, хто цього потребує. З самого початку військових дій Печерська обитель не стояла осторонь тих, хто особливо постраждав у цей тяжкий час, і надавала як духовну підтримку українцям, так і матеріальну.

У середу після Літургії Передосвячених Дарів було відвантажено продукти для медичних закладів столиці. Цього разу прохання про допомогу надійшли з Київської міської клінічної лікарні № 8 та Київської міської клінічної лікарні № 12. У Лаврі негайно відгукнулися. Братія святої обителі доставили картоплю, буряк, цибулю, а також крупи. За словами митрополита Вишгородського та Чорнобильського Павла, Лавра зараз особливо допомагає «воїнам нашим, підтримуємо дитячі будинки, хворих і безхатченків, тих, хто сьогодні втратив шматок хліба і, часто буває, будинки… Нехай Господь допоможе нам перемогти зло, щоб знову запанували в нашому домі, всій Україні мир та благополуччя!»

Браття і сестри! Ми продовжуємо просити про надання допомоги підопічним відділу соціального служіння Києво-Печерської Лаври. Можна жертвувати одяг і взуття. Будемо вдячні за продукти тривалого зберігання, засоби гігієни, антисептики, побутову хімію і все те, що може знадобитися людям в непростих життєвих обставинах.

На вас чекають за адресою: Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 063-229-76-98.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Київ медицина

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: