Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

28.02.2022

Лавра допомагає українським лікарням та дитячим будинкам

002У Києво-Печерській Лаврі дотримуються добрих традицій соціального служіння ближнім, які потребують особливої допомоги та турботи. У годину найважчих випробувань, що випали з настанням війни на долю українського народу, підтримка простих українців не припиняється, а лише посилюється.

За наданням допомоги нужденним особисто стежить Намісник Києво-Печерської Лаври. Передаючи сьогодні посильну допомогу зі святої обителі, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел на прохання редакції офіційного сайту монастиря повідомив про те, кому зараз насамперед допомагають у Лаврі.

«Ми зі своїм українським народом, – звернувся Намісник до читачів сайту. – З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у нас по всій державі по всіх храмах благословляється допомагати нужденним. Не лише сьогодні, а й у попередні дні Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра з прохання керівництва лікарень, дитячих будинків м. Києва, намагається по можливості виділити продукти харчування: наскільки це можливо і що у нас є. 

Ми допомагаємо воїнам нашим, підтримуємо дитячі будинки, хворих, і бездомних, хто сьогодні позбувся шматка хліба і, часто буває, домівки. 

A3_Lavra_Social-02Збережи нас, Боже, молитвами Божої Матері, під покровом Спасителя та святих преподобних Києво-Печерських та всіх святих. Хай Господь допоможе нам перемогти зло, щоб знову запанували в нашій оселі, всій Україні мир та добробут.  “Блаженні миротворці” (Мф. 5:9), – сказав Господь; але миротворці тільки не на словах, а які діють справді для миру та процвітання України».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: