Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Важливі новини

19.12.2022

Намісник Лаври вшанував пам’ять Святителя Миколая

DSC07723День преставлення Святителя і Чудотворця Миколая є найдавнішим святом із присвячених на честь великого угодника Божого, богослужбові піснеспіви на честь нього були складені ще у Візантії. З того часу щорічно під час Різдвяного посту урочисто звершується пам’ять одного з найбільш шанованих у Православному світі святителів.

У день свята Божественну Літургію в Києво-Печерській Лаврі (а напередодні ввечері всенічне бдіння з літією) у храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських з Трапезною палатою очолив Намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел у співслужінні братії та гостей монастиря у священному сані.

Після читання Євангелія на Літургії владика Павел розповів про життя і чудеса великого угодника Божого, які звершувалися впродовж історії Православної Церкви, у тому числі у стольному граді Києві.

Під час Божественної Літургії підносилися особливі прохання про дарування миру і тиші в землі нашій українській та визволення від всякого ворога і супостата, а також про благословення Боже для приймаючих у себе тих, хто був змушений залишити свої рідні будинки.

Після закінчення соборної Літургії у Трапезному храмі було проспівано величання Святителю Миколаю, після чого владика Павел прочитав молитву перед іконою святого, а потім привітав усіх із престольним святом. «По молитвам великого угодника Божого Святителя Миколая, дорогі браття і сестри, нехай дарує нам Господь добре здоров’я та вічне спасіння!», — преподав архіпастирське благословення всім віруючим Намісник Лаври.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник свт.Миколай

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: