Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Подія

20.02.2021

Благочинний Лаври освятив нову столичну клініку

010Самовідданий подвиг медичних працівників, особливо останнім часом, важко переоцінити. Тому в храмах Києво-Печерської обителі щодня підносяться молитви про стражденних і про Божу поміч лікарям.

З благословення Намісника Києво-Печерської Лаври митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла благочинний обителі архімандрит Іларіон звершив з братією обителі Чин освячення нової приватної поліклініки в Києві, прикликавши Боже благословення на її працівників.

Після богослужіння отець Іларіон звернувся до персоналу на чолі з засновником і генеральним директором Костинським Михайлом Борисовичем і головним лікарем Коваленком Володимиром Володимировичем, відомим в Україні та за її межами доктором медичних наук, академіком, професором.

007«Вітаємо від щирого серця з цією урочистою подією початку богоугодної діяльності по лікуванню і зміцненню фізичного здоров’я жителів столиці. Нехай надасть Господь всім нам і душевні сили, щоб подолати всі тимчасові труднощі і прославити Його за всі благодіяння!» дав напуття всім, хто молився за богослужінням, отець благочинний.

На пам’ять про урочисту подію від Лаври була подарована ікона Пресвятої Богородиці «Барська».

Братський хор Лаври проспівав многоліття всім причетним до почину цієї благої справи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Київ братія медицина

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: