Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

30.04.2022

Владика Павел завершив богослужіння Пасхальної седмиці

002В останній день Пасхальної седмиці Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Павел звершив Божественну Літургію у храмі прп. Агапіта Печерського. Напередодні ввечері в цьому ж храмі владика Павел очолив вечірню та утреню пасхальним чином. Під час богослужінь митрополиту Вишгородському і Чорнобильському Павлу співслужили архієпископ Бучанський Пантелеімон, духовенство обителі.

У Світлу Суботу востаннє цього року (за винятком віддання Пасхи) богослужіння передувалося пасхальними часами і починалося віршами «Нехай воскресне Бог», також вперше після Пасхальної ночі закриються царські врата і відкриватимуться лише в окремі моменти богослужінь.

Після читання євангельського зачала про те, як святий Іоанн Хреститель свідчив про Господа Іісуса Христа, Намісник Лаври звернувся з архіпастирським напуттям до віруючих.

На завершення Літургії за заамвонною молитвою була прочитана молитва на роздроблення артосу, після чого частина цього особливого хліба, який знаходився всю Світлу сідмицю перед царськими вратами, була роздана парафіянам і паломникам Лаври.

Після пасхального хресного ходу владика Павел привітав причасників з прийняттям Животворячих Таїн Христових і прикликав на всіх Боже благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: