Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Архів

26.10.2019

Владика Павел вшанував Іверський образ Божої Матері

002В день, коли всією повнотою Православної Церкви звершується особливе вшанування Іверської ікони Пресвятої Богородиці, Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел очолив Божественну Літургію в Успенському соборі. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний монастиря архімандрит Антоній, а також братія Святої Печерської обителі в священному сані.

Після читання Євангелія митрополит Павел звернувся до парафіян і численних паломників Лаври зі словом проповіді, в якому розповів про історію Іверської ікони і про ті чудеса, які звершувалися і звершуються до цього дня у цього чудотворного образу, після чого продовжив: «Пречиста Діва і до цього дня преподає нам воду живу, воду цілющу, воду, яка втамовує спрагу душі і спрагу тіла. Божа Матір прославилася у святих Своїх іконах, і ми прославляємо Її до цього дня. Вона береже всіх нас!

Пресвята Богородиця завжди знаходиться поряд з нами, Вона ніколи не відступає від нас, якщо ми просимо у Неї заступництва і милостей від Її Сина і нашого Бога. І сьогодні Вона зібрала всіх нас, дорогі браття і сестри, в цьому святому храмі, щоб всі ми могли прославити Пресвяту Діву в дивному Її образі “Іверському”.

Кожен народ має свої чудотворні ікони, які укріплюють його на життєвому шляху. Звертаючись до преподобних отців Києво-Печерських, у яких Божа Матір була Дороговказницею, будемо сподіватися на милосердя Боже. Нам же зараз варто відкрити Їй своє серце і постаратися змінити своє життя, принести належні плоди покаяння, змінитися внутрішньо, щоб молитви наші були почуті, щоб за молитвами Своєї Матері Господь почув всі наші прохання і привів до вічних благ у Царстві Небесному!»

Під час богослужіння були піднесені сугубі молитви за мир в Україні та за єдність Православної Церкви.

Після закінчення Літургії владика Павел подякував братії, які співслужили, і всім, хто зібрався сьогодні в храмі, за молитви, причасників привітав з прийняттям Животворящих Христових Таїн, іменинників — з днем небесного покровителя, після чого призвав на всіх Боже благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник братське богослужіння братія

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: