Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Важливі новини

29.04.2022

Владика Павел очолив престольне свято Лаври

001

У п’ятницю Світлої седмиці в Успенській Києво-Печерській Лаврі продовжується свято Святої Пасхи і звершується сугубе торжество. Цього дня в обителі відзначається престольне свято на честь образу Божої Матері «Живоносне Джерело».

Біля джерел прпп. Антонія і Феодосія розташований однойменний лаврський храм, названий на честь цієї ікони Богородиці, він є «требним», тобто таким, в якому звершуються Таїнства Хрещення та Вінчання.

У день свята Божественну Літургію у цій церкві очолив Намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел у співслужінні братії обителі на чолі з благочинним архімандритом Іларіоном.

Після читання Євангелія владика Павел звернувся до парафіян з проповіддю, розповівши про історію чудотворної ікони «Живоносне Джерело» та про ту безліч чудес, які відбувалися і відбуваються до нашого часу від цього дивного образу Божої Матері.

Після Літургії був звершений хресний хід до джерела прп. Антонія, біля якого Намісник Лаври звершив мале освячення води. Наприкінці богослужіння митрополит Павел подякував священнослужителям, що співслужили, і всім, хто прийшов розділити пасхальну радість, за молитви і побажав усім Покрови Пресвятої Богородиці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник освячення престольне свято

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: