Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

07.11.2018

Відбулася 50-та акція «Нагодуй ближнього»

З благословення Намісника Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла проходить благодійна акція «Нагодуй ближнього». На цьому тижні вже в п’ятдесятий раз з початку часу цих благодійних заходів братія Святої Печерської обителі організували обід для незаможних людей недалеко від Лаври.

Куратором цієї акції є помічник відділу соціального служіння Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври архімандрит Гліб (Казьмірук), який під час цього 50-го ювілейного обіду передав всім учасникам благословення Намісника Києво-Печерської Лаври митрополита Павла, підніс присутнім від імені владики шоколад і сказав: «Намісник і братія Лаври завжди раді надати свою посильну допомогу тим, хто її потребує. І ось уже 50 тижнів ми збираємося тут, в цьому місці, щоб допомогти тим, хто з тих чи інших причин не має можливості дозволити собі якісь надмірності в цьому житті.

Ми збираємося не тільки для обіду, а й для бесід, намагаємося підтримати один одного, привітати з пам’ятними датами, розповісти про свята, про значення постів і пісних днів. І в ці дні ми також звершуємо святкування ікони Пресвятої Богородиці «Всіх скорботних Радість», в честь якої освячено один з храмів нашої святої обителі. Я щиро бажаю, щоб молитвами Пречистої Діви Господь уберіг всіх вас від всякого зла, дарував терпіння і розуміння, нелицемірне смирення, а найголовніше, це бажання виправити своє життя і стати ще краще. І нехай в цьому всім нам допоможе Господь!»

Також отець Гліб відповів на всі запитання присутніх на трапезі. На завершення обіду була прочитана подячна молитва, а учасники акції передали щирі слова подяки Намісникові Лаври митрополиту Павлу і всій братії Києво-Печерського монастиря за безперестанне про них піклування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Київ благодійність

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: