Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

22.11.2017

Братія Лаври провели благодійні заходи для малозабезпечених

image2 (3)З благословення Намісника Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулася десята зустріч в рамках акції «Нагодуй ближнього». Цього разу вона була приурочена до свята Собору Архистратига Михаїла та інших Небесних Сил безтілесних, пройшла традиційно в одному з ресторанів міста Києва неподалік від Києво-Печерської Лаври.

Ініціатива проведення даної акції належить відділу соціального служіння обителі, курирує її помічник голови відділу ієромонах Гліб (Казьмірук). В рамках акції на безкоштовний обід запрошуються знедолені люди — бездомні, інваліди, самотні люди похилого віку.

За словами отця Гліба: «… акція ця не повинна залишити нікого байдужим, тому що в даний час, як і в будь-який інший, є люди, яким дуже складно жити і долати матеріальні життєві труднощі. І акція ця покликана хоча б трохи полегшити їхнє життя, хоча б трохи допомогти людям, які цього дуже потребують. Сподіваюся, що молитвами Печерських святих і заступництвом Пресвятої Богородиці цю добру справу буде продовжено!»

Крім трапези традиційно малозабезпеченим роздавали молоко з лаврського господарства та хліб, які випікається в Києво-Печерській Лаврі.

Браття і сестри, просимо всіх небайдужих жертвувати до відділу соціального служіння обителі те, що можна передати людям, які опинилися в скрутній ситуації. З вдячністю тут візьмуть сезонний одяг та взуття, продукти тривалого зберігання, канцтовари, побутову хімію, засоби особистої гігієни. Всі пожертви будуть передані потребуючим в них. Також нагадуємо про збір подарунків дітям-сиротам до свята Святого Миколая.

На вас чекають за адресою: Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Київ благодійність

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: