Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

13.02.2019

Триває благодійна акція «Нагодуй ближнього»

003

З благословення Намісника Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла силами і працями братії Лаври, які несуть послух у відділі соціального служіння, проводяться благодійні обіди для малозабезпечених. Захід проходить під керівництвом архімандрита Гліба.

На минулому тижні відбулася 61-ша благодійна акція, коли на терасі одного зі столичних ресторанів всім нужденним були роздані пакети з необхідними продуктами, а також теплим і ситним обідом.

Звертаючись до всіх присутніх, отець Гліб сказав: «Більше року ми проводимо з благословення священноначалія Святої Печерської обителі ці благодійні обіди. І кожен раз до вас звертається хтось із присутніх священиків і гостей. Незважаючи на те, що сьогодні сильний мороз, ми завжди раді вас вітати і допомогти в міру своїх можливостей. Для деяких з вас, і це не буде перебільшенням, ці обіди є життєво необхідними. Ніколи і нікому ми намагаємося не відмовляти, просячи лише про одне: пам’ятайте, що ви всі діти Божі, що ви образ і подоба Божа, намагайтеся з кожним днем ставати краще і краще, і тоді Господь неодмінно всіх нас сподобить тихої пристані Царства Небесного, де всі святі Його спочивають!»

На завершення обіду всі присутні щиро подякували митрополиту Павлу, організаторам акції, братії Лаври, обслуговуючому персоналу за тепле відношення і турботу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Київ благодійність

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: