Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

29.06.2018

Лавра продовжує організовувати обіди для малозабезпечених

Доброю традицією стала організація обідів для людей з обмеженими фінансовими можливостями. Благодійна акція під назвою «Нагодуй ближнього» проходить в одному з ресторанів міста Києва неподалік від Печерського монастиря. З благословення Намісника Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла організацію заходу доручили заступнику голови відділу соціального служіння Святої Печерської обителі архімандриту Глібу.

Перед початком трапези звершується молитва і благословення запропонованої трапези, після чого всі отримують порцію ситного обіду. Під час трапези отець Гліб звернувся до всіх присутніх з напутнім словом, розповівши про те, що зараз період посту, який іменується Петровим. «Цей піст не такий суворий як Великий або Успенський, — сказав батюшка, — але тим не менше ми в міру своїх сил повинні постаратися дотримуватися певних обмежень. Якщо немає змоги зробити це в їжі, тому що не у всіх є можливість постити, то потрібно постаратися контролювати свої якісь пристрасті, пороки, постаратися пробачити тих, хто нас образив, примиритися з усіма, щоб цей період посту не був для нас проведено даром. Також особливістю цього поста є те, що він щороку різної тривалості. Залежить це від святкування Дня Пасхи — Світлого Христового Воскресіння. Починається піст через тиждень після Дня Святої Трійці і триває до самого свята святих первоверховних апостолів Петра і Павла, які найбільшою мірою потрудилися для проповіді Христового вчення та утвердження Церкви. Нехай за їх молитвами Господь і нас всіх укріпить в доброму здоров’ї!»

На завершення трапези була прочитана подячна молитва, після чого учасники заходу висловили слова подяки організаторам обідів і передали владиці Намісникові, всій братії Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври найкращі побажання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Київ благодійність

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: