Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

08.08.2018

Братія Лаври надають допомогу бездомним

001

Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра відкриває свої ворота для всіх, кого посилає Господь. Це і численні паломники як з рідних вітчизняних обширів, так і приїжджі з-за кордону; це і туристи, які можуть також усвідомити найбільше духовне значення цього святого місця. Але є категорія людей, яких в монастир приводить особлива потреба, життєва невлаштованість. Приходять до братії відділу соціального служіння в надії на отримання підтримки і допомоги хворі, немічні, самотні і літні, без даху над головою.

У соцвідділі бездомним людям дали ікони, підібрали одяг, що так необхідний цим знедоленим, також всіх запрошували на трапезу. Обіди для нужденних в рамках акції «Нагодуй ближнього» проводяться неподалік від Лаври.

Нагадуємо, що щотижневий благодійний захід проводиться з благословення Високопреосвященнішого Павла, митрополита Вишгородського і Чорнобильського, Намісника Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, з ініціативи відділу соціального служіння Лаври і проходить під кураторством заступника начальника відділу соціального служіння Лаври архімандрита Гліба (Казьмірука).

Люди, які щотижня приходять покуштувати приготовані дбайливими руками співробітників закладу громадського харчування страви, в якому проводяться благодійні обіди, передають свої щирі слова подяки насельникам Лаври-організаторам акції і персоналу ресторану за можливість дуже смачно і дійсно ситно поїсти.

Також братія соцвідділу днями побували в гостях у однієї з «підшефних» відділу — літньої жінки і передали їй телевізор.

Співробітники соцвідділу висловлюють подяку всім, хто допомагає їх підопічним, а також нагадують про те, що можна жертвувати сезонний одяг та взуття, продукти тривалого зберігання, канцтовари, побутову хімію і все те, що може знадобитися підопічним відділу соцслужіння Лаври.

На вас чекають за адресою: Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Київ благодійність

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: