Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

01.10.2020

Братія соцвідділу Лаври відвідали ГО «Єдність»

003

У Відділі соціального служіння Києво-Печерської Лаври є такі підопічні, з якими братія співпрацюють довго, і при цьому дружба міцнішає з кожним роком. З радістю зустрічали архімандрита Гліба в Громадській організації Подільського району товариства інвалідів «Єдність». Після привітної зустрічі і обміну новинами батюшка передав для підопічних соцвідділу засоби гігієни, одяг, різні солодощі, які чудово підійдуть до чаю в прохолодну погоду. А для духовного зміцнення всім співробітникам організації отець Гліб вручив святі ікони Пресвятої Богородиці з преподобними отцями Антонієм і Феодосієм Печерськими.

Одним з багатьох напрямків роботи Відділу соціального служіння є надання духовної та посильної матеріальної допомоги людям з обмеженими фізичними можливостями. Братія соцвідділу дякують усім небайдужим людям, які жертвують необхідне для передачі своїм підопічним. Тому і зараз братія просять не забувати про тих, хто більше ніж ми має потребу в теплому одязі і взутті, продуктах, медикаментах, духовній підтримці.

Тому просимо допомогти, чим можете. На вас чекають за адресою: Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Київ благодійність

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: