Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Архів

06.08.2018

В м. Вишгороді владика Павел очолив престольне свято

0116 серпня Православна Церква урочисто вшановує перших прославлених у лику святих Київської Русі страстотерпців Бориса і Гліба. Вже більше тисячоліття приклад цих благовірних князів закликає нас не тільки до християнської любові і прощення, але і до мужності в несенні скорбот.

Святі страстотерпці були вбиті своїм братом Святополком Окаянним, який бажав захопити Київський великокняжий престол. Після смерті святі знайшли спокій в передмісті Києва — в Вишгороді, де в 1115 році була споруджена церква на їх честь.

У день пам’яті благовірних князів-страстотерпців Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел звершив Божественну Літургію в Борисоглібському храмі міста Вишгорода — найдавнішому духовному центрі шанування святих.

Його Високопреосвященству співслужив настоятель храму, професор Київської духовної академії протоієрей Димитрій Денисенко, а також духовенство Вишгородського благочиння.

Наприкінці богослужіння митрополит Павел подякував отцю Димитрію за його труди, за піклування про паству і побажав здоров’я і безперестанної допомоги Божої.

Полієлейне богослужіння напередодні свята в Трапезному храмі Лаври очолив насельник обителі архімандрит Гліб.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник КДАіС Київщина

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: