Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Важливі новини

22.12.2021

В Лаврі звершено богослужіння престольного свята

006На честь Зачаття праведною Анною Пресвятої Діви Марії названо храм, розташований на площі Дальніх печер. Тут не тільки зароджувалась давня Печерська обитель майже тисячу років тому, але після відкриття Лаври у 1988 році Аннозачатіївський храм був однією з небагатьох лаврських будівель, переданих Церкві. З перших богослужінь у цьому місці почалося відродження святої обителі, а свято Зачаття Пресвятої Богородиці завжди звершується з особливою урочистістю в Її будинку в стольному місті Києві.

Напередодні ввечері в храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Печерських з Трапезною палатою було звершено всенічне бдіння зі святковою літією. Богослужіння очолив Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел у співслужінні духовенства монастиря. У цьому ж соборі наступного дня духівник обителі архімандрит Антоній очолив Літургію.

Також на честь свята митрополит Павел звершив нічну Літургію в Дальніх печерах.

На завершення богослужіння Намісник привітав усіх віруючих з престольним святом обителі, іменинниць – з днем пам’яті святої Анни, а причасникам побажав: «Щоб Святі Таїни Христові послужили всім нам для здоров’я душі і тіла, для вічного спасіння!».


Відеозапис трансляції святкових богослужінь цього дня з Трапезного храму Лаври доступний на офіційному YouTube каналі обителі: всеношна та Літургія

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник престольне свято

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: