Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

18.05.2017

У Межирицькому монастирі святкову Літургію звершив Намісник Лаври

FD8A4028У день святкування шанованої Межиріцькій ікони Божої Матері «Життєподательниця» митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел очолив Божественну Літургію в Троїцькому Межирицькому монастирі Острозького району Рівненської області. Святий образ Богородиці знаходиться в Троїцькому соборі цієї древньої обителі, розташованої в селі Межиріч – місцевості, яка свого часу належала преподобному Феодору Печерському, колишньому князю Острозькому.

Його Високопреосвященству співслужили митрополит Рівненський і Острозький Варфоломій, архієпископ Городницький Олександр, духовенство монастиря.

Під час богослужіння митрополит Павел звернувся до віруючих з архіпастирським словом, в якому нагадав історію обителі і чудотворної ікони, продовживши що: «Подібно, як зорі небесні, всіяні по небосхилу, сяють ікони Пресвятої Богородиці. Вона не залишає нас, і про Її безперестанне піклування свідчать Її ікони в православних храмах, через які вона подає багаті милості всім, хто з вірою притікає до Її заступництва і допомоги Її Божественного Сина.

Після Літургії був звершений хресний хід навколо собору з чудотворною іконою. Владика Павел привітав архієреїв, які співслужили, священнослужителів, братію, паломників зі святом, побажавши покрову Пресвятої Богородиці.

У слові-відповіді владика Варфоломій подякував Наміснику Лаври за звершення богослужіння в цьому святому місці Волині і закликав всіх стояти в істині, нагадавши слова Христові: «…Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь.» (Мф. 28:20).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник монастирі Рівне

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: