Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

09.07.2021

Намісник Лаври очолив Літургію в Гощанському монастирі

У день святкування Тихвінської ікони Пресвятої Богородиці глава Синодальної комісії у справах монастирів Української Православної Церкви митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел звершив Божественну Літургію в Покровському жіночому монастирі смт Гощі Рівненської області. Його Високопреосвященству співслужили митрополит Рівненський і Острозький Варфоломій, єпископ Дубенський Пантелеімон та духовенство Рівненської єпархії. В обителі на горньому місці Михайлівського храму знаходиться місцевошанований образ Божої Матері «Заставницький» (назва походить від того, що ікона перебувала в старій дерев’яній церкві за ставом), явлений в XVII столітті.

Після читання Євангелія митрополит Павел звернувся до віруючих зі словом проповіді, в якому розповів про чудеса, які відбувалися і звершуються до цього дня по молитвам перед іконами Пресвятої Богородиці: «Сьогодні ми, дорогі браття і сестри, просимо і молимо Пресвяту Діву, щоб Вона зберегла цю святу обитель, щоб Вона зберегла нашу країну, наш народ, щоб Вона послала ту Божественну благодать від Сина до нас і зберегла Своїм омофором всіх нас. Помолимося Божій Матері, щоб Господь укріпив нас, і ми змогли з гідністю пройти поприще земного життя, щоб ми не відпали від повноти Православної Церкви, щоб не звернули з того шляху, що уготований нам Богом, щоб ми навчилися дякувати Богові і всім святим за можливість збиратися в храмі на молитву і славити Триєдиного Бога Отця і Сина і Святого Духа на віки віків!»

Під час богослужіння були піднесені сугубі заупокійні молитви за пріснопам’ятного Блаженнішого Митрополита Володимира, який рівно 55 років тому був рукопокладений в архієрейський сан.

Після закінчення Літургії владика Павел подякував архієреям і братії, що співслужили, за молитви, привітав усіх зі святом Тихвінської ікони Божої Матері, причасників – з прийняттям Животворящих Тіла і Крові Христових, після чого приакликав на тих, хто молився в цей день в храмі, Боже благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник монастирі Рівне

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: