Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Оголошення

09.03.2020

У Лавру прибула чудотворна ікона св. прав. Анни

У понеділок другої седмиці Великого посту в стіни Святої Печерської обителі була привезена чудотворна ікона з часткою мощей святої праведної Анни, матері Пресвятої Богородиці. Чудотворний образ знаходиться постійно в монастирі святої Анни міста Славути Шепетівської єпархії Української Православної Церкви.

Після зустрічі ікони Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел висловив подяку правлячому архієрею Шепетівської єпархії єпископу Шепетівському і Славутському за те, що з його благословення така велика святиня прибула до Києва, продовживши: «Сьогодні в нашій обителі велике торжество, адже в дім Божої Матері, в Уділ Пресвятої Богородиці прибула чудотворна ікона святої праведної Анни. Нехай Господь молитвами Пречистої Діви, Її матері і заступництвом угодників Києво-Печерських дарує нам душевний мир, тілесне здоров’я, укріпить на терені Великого посту, дарує нашій країні мир і всім нам дарує Своє благословення!»

Ікона святої праведної Анни буде перебувати в притворі Хрестовоздвиженського храму Лаври до 3 квітня поточного року. Помолитися біля чудотворного образу можна щодня з 9:00 до 16:00.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

ікони

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: