Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

22.11.2016

Перший молебень перед іконою Божої Матері «Скоропослушниця»

В рамках святкування 1000-ліття перебування руського чернецтва на Афоні братією Лаври на чолі з її священноархімандритом Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Онуфрієм і Намісником митрополитом Вишгородським і Чорнобильським Павлом в Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру зі Святої Гори Афон був доставлений список чудотворної ікони Божої Матері «Скоропослушниця», оригінал якої зберігається в стародавньому монастирі Дохіар на Афоні.

Сьогодні, 22 листопада, в день вшанування цієї ікони був звершений перший молебень з читанням акафісту в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври.

Молебень очолив благочинний монастиря архімандрит Антоній у співслужінні братії обителі. Під час співу акафісту молилося безліч парафіян і паломників.

З цього дня щотижня у вівторок, четвер і суботу о 14 годині, за винятком двунадесятих і великих свят, будуть звершуватися молебні перед іконою «Скоропослушниця». На час звершення молебню вхід на територію Національного історико-культурного заповідника «Києво-Печерська Лавра», де знаходиться Успенський собор, буде вільним.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

акафіст ікони

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: