Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Подія

10.12.2020

Відкрилася виставка «Святе Письмо в Україні»

001На честь 500-річчя написання Нобельського Євангелія – древнього пам’ятника православної писемності Рівненщини в Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику відкрилася виставка «Святе Письмо в Україні».

Експозиція представлена з благословення Намісника Києво-Печерської Лаври митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла та зібрана працями співробітників заповідника, а також музею «Православна Україна» під керівництвом ігумені Серафими.

Під час офіційного відкриття заходу до присутніх від імені владики Павла звернувся з вітальним словом ризничний обителі архімандрит Агафон. Священнослужитель Лаври нагадав про важливість для всіх християн читання Святого Письма і особливо Євангелія: «Бажаю всім організаторам благословення і допомоги Божої в справах по залученню наших сучасників до багатої духовної спадщини, яку передали і зберегли наші віруючі предки».

021В експозиції представлено рідкісні видання Євангелія XVI –XX ст.

Книги Святого Письма доповнено оригінальними предметами з колекції Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника – іконами євангельської тематики, книжковими гравюрами XVII ст. та пам’ятками гаптування XVII–XVIII ст.

Виставка проходить в приміщеннях келій соборних старців і відкрита відповідно до розкладу роботи національного заповідника.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

ікони Заповідник

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: