Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

17.09.2019

У Лаврі звершено відспівування інока Симеона

00214 вересня відійшов до Господа постриженик Лаври отець Симеон, який подвизався в Печерській обителі з 2015 року. Напередодні відспівування в Хрестовоздвиженському храмі над тілом покійного була відслужена панахида, яку звершив митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент у співслужінні братії і гостей монастиря. Наступного дня в цьому ж храмі після братської Божественної Літургії благочинний обителі архімандрит Антоній очолив Чин відспівування над спочилим.

14 вересня відійшов до Господа постриженик Лаври отець Симеон, який подвизався в Печерській обителі з 2015 року. Напередодні відспівування в Хрестовоздвиженському храмі над тілом покійного була відслужена панахида, яку звершив митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент у співслужінні братії і гостей монастиря. Наступного дня в цьому ж храмі після братської Божественної Літургії благочинний обителі архімандрит Антоній очолив Чин відспівування над спочилим.

Інок Симеон (в миру Токовчук Петро Прокопович) народився в 1930 році в селі Великий Яблунець Житомирської області. 27 березня 2015 року в Великій церкві Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел постриг його в рясофор з ім’ям Симеон на честь прп. Симеона Нового Богослова.

Після богослужінь труну з тілом покійного отця Симеона було відвезено до лаврського скиту, який розташовується по вулиці Ягідній в місті Києві, де тіло спочилого буде віддано землі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

братія відспівування

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: