Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Архів

20.01.2018

21 січня відбудеться відспівування архімандрита Сильвестра

20 січня 2018 року після тривалої важкої хвороби відійшов до Господа священнослужитель Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври архімандрит Сильвестр (в миру В’ячеслав Петрович Трутнєв).

Народився 19 грудня 1954 року в місті Казані, в 1972 році вступив до Ленінградського інституту точної механіки і оптики, потім перевівся в Казанський авіаційний інститут, який закінчив у 1979 році. У 1987 році перевівся на роботу до міста Києва. Після звільнення в 1992 році був прийнятий сторожем в Києво-Печерську Лавру. У 1993 році був рукопокладений в сан диякона і священика.

Закінчив заочно Київську духовну семінарію, а потім в 2003 році — академію. У 2010 році Намісником Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври архієпископом Вишгородським Павлом пострижений в чернецтво з ім’ям Сильвестр на честь преподобного Сильвестра, що в Ближніх печерах почиває. 31 серпня 2011 року згідно з поданим проханням з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира (+2014) прийнятий в число братії Києво-Печерської Лаври, де до кінця свого життя ніс чернечий послух.

Намісник і братія Лаври висловлюють свої співчуття всім рідним і близьким покійного отця Сильвестра і просять всіх прихожан і паломників, які знали або чули про архимандрита Сильвестра, помолитися за упокій його душі.

Відспівування отця Сильвестра відбудеться після закінчення ранньої Божественної Літургії в Успенському соборі обителі завтра, в неділю, 21 січня.

Поховання священнослужителя обителі відбудеться в той же день на кладовищі лаврського скиту на вул. Ягідній.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

братія скит відспівування

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: