Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Важливі новини

25.06.2023

У Лаврі молитовно відзначили 35-річчя відродження чернечого життя

041-17У ювілейний рік від дня Хрещення Київської Русі відбулася найважливіша подія для православних християн усього світу. Після повернення Церкві території та будівель навколо Дальніх печер почалося відродження древнього Печерського монастиря. З цього історичного моменту з кожним роком Києво-Печерська Лавра прикрашалася молитвами і трудами насельників, парафіян і прочан як зовні, так і внутрішньо, повертаючи собі колишню славу духовного центру. Протягом уже 35 років молитовна лампада в цьому уділі Пресвятої Богородиці вже не згасала ні на один день.

З нагоди річниці від дня відкриття монастиря, а також дня тезоіменитства Священноархімандрита обителі Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в день пам’яті преподобного Онуфрія Великого під час недільних богослужінь підносились подячні молитви Господу Богу за Його великі милості, явлені над Його служителями.

Напередодні ввечері богослужіння всенічного бдіння було звершено в храмі в ім’я прп. Агапіта Печерського і Хрестовоздвиженській церкві, в якій у сам день свята було звершено раннє братське недільне богослужіння. Після закінчення Літургії було відслужено подячний молебень.

На завершення урочистих богослужінь було проспівано многоліття Предстоятелю Української Православної Церкви з богохранимою паствою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

братське богослужіння річниця відродження

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: