Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Важливі новини

30.03.2021

Владика Павел молитовно відзначив річницю свого намісництва

001

У день пам’яті преподобних Олексія, чоловіка Божого і ієросхимонаха Парфенія Київського митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел щорічно відзначає річницю свого намісництва в Святій Печерській обителі. Напередодні свята владика Павел звершив полієлейне богослужіння в Трапезному храмі, а в сам день свята – Літургію Передосвячених Дарів у Хрестовоздвиженському храмі обителі. Його Високопреосвященству співслужили митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент, гості та братія монастиря в священному сані.

Після читання Євангелія митрополит Павел звернувся до присутніх з архіпастирським словом, розповівши про житія преподобних Олексія Римського і Парфенія Київського. «Святі жили в різні століття і в різних місцях, – продовжив Намісник, – але за їх великі труди і молитовні подвиги Господь удостоїв обох Своїх служителів жити разом у Своїй славі і бути спадкоємцями Своїх нетлінних і незліченних багатств. Вони не просто стали друзями Божими, але своїм добродійним життям змогли досягти Царства Небесного. Ми повинні якомога частіше дивитися на подвиг угодників Божих і наслідувати їх віру й благочестя.

Будемо просити, щоб Господь і нас утвердив в Своїх заповідях, щоб за молитвами преподобних Парфенія і Олексія і нам сподобитися бути спадкоємцями Царства Небесного!»

По завершенні Літургії було проспівано величання святим перед їх іконою в центрі храму, після чого митрополит Павел привітав причасників з прийняттям Животворящих Христових Таїн, подякував митрополиту Клименту і всім за молитви і потім прикликав на всіх, хто молився в цей день в храмі, Боже благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник братське богослужіння річниця

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: