Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

15.06.2021

Священнослужителі Лаври допомогли літнім людям та інвалідам

009

Братія відділу соціального служіння Києво-Печерської Лаври з особливим почуттям відвідують своїх підопічних. Самі безпорадні в цьому світі – це діти і люди похилого віку. Тому і цінують ту увагу і турботу, які Господь посилає через людей.

Архімандрит Антоній (Новицький) відвідав Територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів в Корсунь-Шевченківському районі Черкаської області України. У побуті подібні установи називають будинками для пристарілих. І ті люди, які живуть в них, як правило, в старості залишилися на самоті. Отець Антоній постарався приділити кожній літній людині якомога більше уваги, і всі були вдячні за духовну підтримку. Також батюшка передав з Лаври ікони, продукти, одяг, засоби гігієни.

У прихожан Печерської обителі побували ієромонах Онуфрій і архідиякон Філарет.

У кожному будинку з великою радістю приймали гостя з Лаври, були раді спілкуванню, з вдячністю прийняли ікону, а також матеріальну допомогу у вигляді продуктів, одягу і засобів гігієни.

Браття і сестри! Ми продовжуємо просити про надання допомоги підопічним відділу соціального служіння Києво-Печерської Лаври. Можна жертвувати одяг і взуття. Будемо вдячні за продукти тривалого зберігання, засоби гігієни, антисептики, побутову хімію і все те, що може знадобитися людям в непростих життєвих обставинах.

На вас чекають за адресою: Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

братія

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: