Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

29.10.2023

Священноархімандрит Лаври очолив богослужіння 21-ї Неділі після П’ятидесятниці

003Напередодні 21-го недільного дня після великого свята Святої Трійці богослужіння в лаврському храмі в ім’я прп. Агапіта Печерського очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Під час всенічного бдіння Священноархімандриту Печерської обителі співслужили керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, єпископ Ірпінський Лавр, єпископ Бородянський Марк, братія і гості монастиря в священному сані.

Після читання недільного Євангелія в сам недільний день Предстоятель УПЦ звернувся до пастви зі словом проповіді, розповівши про значення притчі Господньої про сіяча. «Для того, щоб насіння приносило плід, людина повинна для слова Божого очищати своє серце від гріха і пристрастей через покаяння і молитву, — продовжив Первосвятитель. — У серці не повинно бути злоби і ненависті, заздрості.

Але мають бути добрі думки, бажання і добрі справи, зроблені з любові до ближнього. Людина повинна терпляче приносити плід любові до Бога і ближнього. Справи любові до Бога і ближнього це ті скарби, які людина бере з собою у вічність. Нехай берегтимемо насіння слова Божого і приноситимемо плоди любові, що роблять нас гідними вічного спасіння на Небі у Христі Іісусі Господі нашому!»

Під час Божественної Літургії підносилися особливі прохання про дарування миру і тиші в землі нашій українській та визволення від всякого ворога і супостата, а також про благословення Боже для приймаючих у себе тих, хто був змушений залишити свої рідні домівки.

Після закінчення богослужіння Блаженніший Владика Онуфрій привітав архієреїв, братію, що співслужили, і всіх вірян із недільним днем, причасників — із прийняттям Тіла і Крові Христових і прикликав на паству Боже благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Предстоятель Неділя

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: