Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

24.09.2023

Неділя 16-та після П’ятидесятниці, перед Воздвиженням

DSC02158У недільний день, що передує великому святу Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, богослужіння в лаврському храмі в ім’я прп. Агапіта Печерського очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Під час Божественної Літургії Священноархімандриту Києво-Печерської Лаври співслужили керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, єпископ Ірпінський Лавр, єпископ Бородянський Марк, братія та гості Печерського монастиря у священному сані.

Після читання Євангелія Блаженніший Митрополит Онуфрій звернувся до пастви з первосвятительським словом, пояснивши притчу Господню про таланти. «Бог дає людям таланти, щоб ми через ці таланти творили добро і в цьому прославлялося ім’я Боже і проявлялася наша любов до ближнього, — відзначив Предстоятель УПЦ. — При правильному вживанні талантів людина робить себе богоподібною, тому що Бог завжди творить добро. Він хоче, щоб ми уподібнювалися Йому, були щасливими не тільки в цьому житті, а й у вічності у Христі Іісусі Господі нашому, Котрому нехай буде слава навіки віків!».

Під час Божественної Літургії підносилися особливі прохання про дарування миру і тиші в землі нашій українській та визволення від всякого ворога і супостата, а також про благословення Боже для приймаючих у себе тих, хто був змушений залишити свої рідні домівки.

Після закінчення богослужіння Блаженніший Владика Онуфрій привітав архієреїв, братію, що співслужили, і всіх вірян із недільним днем, причасників — із прийняттям Тіла і Крові Христових і прикликав на паству Боже благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Предстоятель Неділя

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: