Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Оголошення

04.07.2020

Розпочала роботу православна виставка-ярмарок «Петропавлівська»

002За традицією в Лаврі відкрилася православна виставка-ярмарок, присвячена дню пам’яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла. З благословення Намісника Києво-Печерської Лаври митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла молебень перед початком роботи виставки звершив помічник глави Відділу соціального служіння архімандрит Гліб.

Після закінчення молебню отець Гліб привітав усіх присутніх з прийдешнім днем святих апостолів Петра і Павла та закликав до християнського розуміння немочей ближнього: «Час роботи виставки припадає на період Петропавлівського посту. Потрібно, браття і сестри, ставитися один до одного з християнською любов’ю, розумінням, терпіти немочі ближніх. Також потрібно обов’язково дотримуватися карантинних вимог, щоб і себе убезпечити, і захистити всіх нас від всіляких провокацій.

Нехай Господь заступництвом Пресвятої Богородиці, молитвами святих первоверховних апостолів Петра і Павла, преподобних отців наших Антонія і Феодосія та всіх чудотворців Печерських допоможе вам у ваших працях і пошле на вас Боже благословення!»

Також архімандрит Гліб преподав благословення учасникам, після чого окропив усіх святою водою.

Цього року свою продукцію пропонують представники українських єпархій, церковних видавництв і майстерень з монастирських обителей. Відвідувачів може зацікавити церковне начиння і предмети, ікони, духовна література, музичні твори та церковні піснеспіви в аудіо- та відеозапису, православні фільми на сучасних цифрових носіях, вироби майстрів різних напрямків народних ремесел, вироби швейного виробництва, лікувальні трав’яні збори, монастирські чаї, що підтримують загальний тонус організму, мед різних сортів, продукти бджільництва, воскові свічки.

Також можна подати записки за рідних і близьких в православні храми і монастирі.


У 2020 році православна виставка «Петропавлівська» відкрилася 4 липня, а 12 липня вона завершить роботу. Режим роботи — з 9.00 до 19.00 години (вхід вільний), територіальне розташування — Нижня Лавра, вулиця, що веде до Дальніх печер.

У зв’язку з карантинними обмеженнями виставка буде проходити тільки на вулиці. Всім бажаючим відвідати виставку-ярмарок необхідно дотримуватися карантинних заходів: соціальної дистанції, а також бути в масках! Якщо відчуваєте нездужання, будь ласка, залишайтеся вдома! Дякуємо за розуміння!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

ярмарок

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: