Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

11.02.2017

У Лаврі розпочала роботу православна виставка «Стрітенська»

003

Початок відкриття виставки, приуроченої до свята Стрітення Господнього, поклав молебень «перед початком всякої доброї справи», який служив ієромонах Лукіан. Після закінчення богослужіння отець Лукіан привітав учасників і гостей виставки з її відкриттям, празником Стрітення Господнього, побажав терпіння та допомоги Божої в праведних трудах.

Традиційні виставки на території Києво-Печерської Лаври завжди викликають зацікавленість як у постійних парафіян обителі, паломників, так і у всіх її гостей.

На Стрітенській виставці представлений великий асортимент церковної і промислової продукції: іконопис, духовна література, аудіо-, відеопродукція церковно-історичної та богословської спрямованості, вироби традиційного народного ремесла, продукція з тканини, монастирські трав’яні лікувальні збори, продукти бджільництва.

Виставка триватиме до з 11 по 19 лютого включно, години роботи: з 9.00 до 19.00 щодня. Вона знаходиться в критій галереї, що веде від Успенських воріт до площі Ближніх печер Києво-Печерської Лаври. Вхід вільний.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Київ ярмарок

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: