Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

08.10.2016

У Лаврі розпочав роботу ярмарок «Покровський»

Наближення свята Покрови Пресвятої Богородиці Києво-Печерською Лаврою відзначається осінньої ярмарком. Цього року ярмарок «Покровський» розпочав роботу 8 жовтня, закриття планується 16 жовтня. Працювати він буде щодня з 9.00 до 19.00 години, територіальне розташування — Нижня Лавра, вулиця, що веде до Дальніх печер і критий перехід до Ближніх. Вхід вільний.

Відкриття «Покровської» ярмарки почалося з молебню на початок будь-якої справи, який відслужили братія, що несуть послух в організаційному відділі Лаври. Після молебню отець Лукіан звернувся до всіх присутніх з привітальним словом.

Свої товари пропонують представники ближнього зарубіжжя, українських єпархіальних структур, церковних видавництв і майстерень з монастирських обителей. Як завжди широкий асортимент представлений предметами і церковним приладдям, яке використовується при звершенні богослужінь і церковних Таїнств, а також келійно.

Тут можна вибрати ікони, духовну літературу, музичні твори, аудіо- та відеозаписи церковних піснеспівів, православні фільми, вироби майстрів різних напрямків народних ремесел, вироби швейного виробництва, трав’яні збори, лікувальні і підтримуючі загальний тонус організму монастирські чаї, мед різних сортів, продукти бджолярства, воскові свічки.

Щодня Києво-Печерська Лавра налічує величезну кількість відвідувачів, серед яких є люди різного ступеня воцерковленості. Але для всіх корисно підібрати для себе і своїх близьких ароматні збори трав для вживання в якості чаю, лікарські збори і інші лікувальні засоби з натуральних компонентів, в тому числі на основі продуктів бджолярства.
На згадку про відвідини Києво-Печерської Лаври в дні роботи ярмарку «Покровської» можна вибрати собі, своїм рідним і близьким в подарунок оригінальний одяг, який вироблено не промисловим способом.

Також кожен, хто побував на ярмарку, може зримо допомогти Церкві — внесті пожертвування монастирям і храмам — учасникам ярмарку, подати записки за здоров’я чи за упокій. Соборне молитовне поминання в Божому домі — перевірений засіб для спасіння душі живих і спочилих — тих, хто дорогий нашому серцю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Київ ярмарок

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: