Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

10.02.2018

У Лаврі відкрилася православна виставка «Стрітенська»

Напередодні двунадесятого свята Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа в Лаврі відкрилася православна виставка. Традиційно перед початком роботи виставки було звершено молебень, який з благословення Намісника Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла звершив глава відділу соціального служіння обителі ієромонах Лукіан.

Після закінчення молебню отець Лукіан передав всім учасникам виставки благословення Священноархімандрита Києво-Печерської Лаври Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія і Намісника монастиря митрополита Павла, продовживши: «…так співпало, що ця виставка проходить перед початком Великого посту. Тому прошу всіх її учасників з максимальним терпінням ставитися до немочей кожної людини, яку ви можете зустріти, постаратися побачити в тих людях, які будуть приходити, образ і подобу Божу, поставитися до всіх з любов’ю, щоб потім з чистою совістю вступити в період Великого посту і з гідністю його провести!»

Далі ієромонах Лукіан окропив учасників виставки і все, що вони пропонують відвідувачам, святою водою.

Цього року свої товари пропонують представники ближнього зарубіжжя, представники українських єпархій, церковних видавництв і майстерень з монастирських обителей. Увазі відвідувачів пропонуються церковне начиння і предмети, ікони, духовна література, музичні твори та церковні піснеспіви в аудіо- та відеозапису, православні фільми на сучасних цифрових носіях, вироби майстрів різних напрямків народних ремесел, вироби швейного виробництва, лікувальні трав’яні збори, монастирські чаї, що підтримують загальний тонус організму, мед різних сортів, продукти бджільництва, воскові свічки.

Також можна подати записки про рідних і близьких в православні храми і монастирі.

Виставка буде проходити з 10 по 18 лютого поточного року.

Режим роботи — з 9.00 до 19.00 години. Вхід вільний.

Територіальне розташування — Нижня Лавра, вулиця, що веде до Дальніх печер і критий перехід до Ближніх.

 фото Михайла Тафічука

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Київ ярмарок

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: