Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

10.10.2020

У Лаврі відкрилася щорічна виставка-ярмарок «Покровська»

00110 жовтня поточного року в Лаврі розпочала роботу виставка-ярмарок, приурочена до свята Покрови Пресвятої Богородиці.

Традиційно перед відкриттям було звершено молебень перед початком будь-якої справи, після чого ієромонах Лукіан побажав присутнім: «Нехай пребуде над вами молитовний безперестанний покров Божої Матері, який завжди оберігає від усякого зла тих, що з вірою і благоговінням приходять в Її земний уділ – Києво-Печерську Лавру».

Свою продукцію на вулиці, що веде до Дальніх печер, пропонують представники українських єпархій, церковних видавництв і майстерень з монастирських обителей. Відвідувачів може зацікавити церковне начиння і предмети, ікони, духовна література, вироби майстрів різних напрямків народних ремесел, вироби швейного виробництва, лікувальні трав’яні збори, монастирські чаї, що підтримують загальний тонус організму, мед різних сортів, продукти бджільництва, воскові свічки.

Також можна буде подати записки за рідних і близьких в православні храми і монастирі.

Завершить роботу виставка 18 жовтня. Режим роботи – з 9.00 до 19.00. Вхід до Нижньої Лаври у встановлений для відвідувань час завжди вільний.


У зв’язку з карантинними обмеженнями виставка буде проходити тільки на відкритому просторі. Всім бажаючим відвідати виставку-ярмарок необхідно дотримуватися карантинних заходів: тримати соціальну дистанцію, а також бути в масках. Якщо відчуваєте нездужання, будь ласка, залишайтеся вдома! Дякую за розуміння!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Київ ярмарок

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: