Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

13.08.2020

Владика Намісник відкрив виставку-ярмарок «Медовий Спас»

007

13 серпня в нашій святій обителі розпочала свою роботу виставка-ярмарок «Медовий Спас», котра приурочена до свята Походження (винесення) Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього.

Перед початком роботи виставки Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел звершив молебень, по закінченні якого звернувся до всіх учасників і гостей ярмарку, привітав з грядущими святами Винесення Древ Хреста Господнього і Преображення Господа нашого Іісуса Христа, а також побажав: «Нехай Господь укріплює всіх вас, допомагає в ваших працях, дарує мудрість і розуміння до всіх. Бажаю вам усім, щоб Христос Спаситель рясно благословив вас Своїми щедрими дарами і послав благість, мир, довготерпіння і укріпив в ваших працях і починаннях! І хай береже всіх нас Господь!»

Також владика Павел окропив все, що в цьому році пропонують учасники виставки, святою водою і прикликав на всіх Боже благословення.

У цьому році зі своєю продукцією традиційно знайомлять представники українських єпархій, ближнього зарубіжжя, церковних видавництв і майстерень з монастирських обителей. До уваги постійних відвідувачів лаврських виставок і гостей обителі будуть запропоновані церковне начиння і предмети, ікони, вироби майстрів різних напрямків народних ремесел і швейного виробництва, лікувальні трав’яні збори та чаї, свіжий мед різних сортів, продукти бджільництва, воскові свічки.

Також можна подати записки за рідних і близьких в православні храми і монастирі.

Ярмарок «Медовий Спас» буде відкритий з 9.00 до 19.00 години (вхід вільний), територіальне розташування — Нижня Лавра, вулиця, що веде до Дальніх печер.

Завершить свою роботу виставка-ярмарок 23 серпня поточного року.


Завтра, в день свята — 14 серпня розпочинається Успенський піст і за уставом буде звершуватися освячення меду нового збору. У Лаврі освячення відбуватиметься після кожної Божественної Літургії, а на площі перед Хрестовоздвиженським храмом — до самого вечірнього богослужіння.

У зв’язку з карантинними обмеженнями виставка буде проходити тільки на відкритому просторі. Всім бажаючим відвідати виставку-ярмарок необхідно дотримуватися карантинних заходів: соціальної дистанції, а також бути в масках! Якщо відчуваєте нездужання, будь ласка, залишайтеся вдома! Дякуємо за розуміння!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник освячення ярмарок мед

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: