Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

10.08.2019

У Лаврі розпочала роботу виставка «Медовий спас»

У суботу, 10 серпня поточного року на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відкрилася православна виставка «Медовий спас». Перед початком її роботи архімандрит Гліб звершив молебень. Також отець Гліб звернувся до всіх учасників та гостей виставки з напутнім словом, у якому нагадав, що дана виставка приурочена до свята Походження (винесення) чесних древ Животворящого Хреста Господнього. У день торжества — 14 серпня розпочинається Успенський піст і за уставом освячується мед нового збору. Він закликав: «Потрібно своїми справами і всім своїм життям прагнути до того, щоб спасіння стало можливим і для нас, щоб ми могли змінити своє життя на краще. А зважаючи на нас, і інші змогли стати кращими! Нехай Всемилостивий Господь благословить всіх вас Своїми щедрими дарами і пошле благість, мир, довготерпіння і зміцнить в ваших працях і починаннях!» 

Після закінчення молебню всі учасники і представлені ними товари були окроплені святою водою.

У роботі ярмарку беруть участь представники ближнього зарубіжжя, українських єпархіальних структур, церковних видавництв і майстерень з монастирських обителей. Асортимент представлений предметами і церковним начинням, які використовуються при звершенні богослужінь і церковних Таїнств, а також келійно. Тут можна вибрати ікони, духовну літературу, музичні твори, аудіо- та відеозаписи церковних піснеспівів, православні фільми, вироби майстрів різних напрямків народних ремесел, вироби швейного виробництва, трав’яні збори, лікувальні та монастирські чаї, які підтримують загальний тонус організму, мед різних сортів, продукти бджільництва, воскові свічки.

Виставка працює на території Нижньої Лаври в критій галереї, що веде від Успенських воріт до площі Ближніх печер, а також на вулиці, що веде до Дальніх печер. Режим роботи: з 9.00 до 19.00. Вхід вільний. Ярмарок буде проходити з 10 по 20 серпня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

освячення ярмарок мед

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: