Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

11.08.2018

У Лаврі відкрили виставку «Медовий спас»

005Сьогодні, 11 серпня, в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі розпочала роботу православна виставка-ярмарок «Медовий спас» перед спомином Походження (винесення) чесних древ Животворящого Хреста Господнього. В день свята —14 серпня розпочинається Успенський піст і за уставом освячується мед нового збору.

Молебень звершили священнослужителі Лаври, після чого до всіх присутніх звернувся архімандрит Гліб, що несе послух в соціальному відділі.

Отець нагадав про наближення початку Успенського посту, коли святкується Винесення чесних древ Животворящого Хреста Господнього, і про великі свята цього поста — Преображення Господнє та Успіння Пресвятої Богородиці, побажав провести цей благодатний час у творенні добрих справ і молитві, а також призвав на всіх Боже благословення, щоб «з Божою поміччю ми всі спромоглися пройти поприще посту. Будемо пам’ятати про те, що ми повинні змінитися і преобразитися своїм життям, слідуючи за Христом, виконуючи заповіді Господні».

Після спільних молитов учасники та відвідувачі заходу були окроплені святою водою.

До уваги постійних відвідувачів лаврських виставок і гостей обителі будуть запропоновані ікони і богослужбове начиння, книги для православного читача, продукти бджільництва та мед нового збору, лікувальні трав’яні чаї і багато іншого. Також можна замовити поминання за здоров’я та за упокій в монастирях — учасниках заходу.

Виставка буде відкрита з 9.00 до 19.00 до 19 серпня. Дислокація — критий перехід до Ближніх печер і дорога, яка веде до Дальніх печер (територія Нижньої Лаври). Вхід вільний.

Телефон для довідок: 255-11-19.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.



Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

ярмарок молебень мед

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: