Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

13.08.2022

У Лаврі відкрилася виставка-ярмарок «Медовий Спас»

00113 серпня, напередодні святкування Винесення Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього, у Києво-Печерській Лаврі відкрилася виставка-ярмарок, що традиційно проходить в обителі під час Успенського посту.

Молебень та Чин освячення меду звершив Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, за богослужінням співав братський хор.

Після закінчення молебню владика Павел дав напуття учасникам заходу: «Нехай Господь посилає успіхи у добрих починаннях та душекорисне проведення Успенського посту і Пресвята Богородиця зберігає нас усіх у цій святій обителі під Своїм Материнським молитовним покровом!»

001На виставці наші гості можуть придбати те, що виготовляється у монастирських обителях УПЦ. В асортименті церковне начиння та предмети, ікони, духовна література, хлібобулочні вироби, лікувальні трав’яні збори, монастирські чаї, мед різних сортів свіжого збору, продукти бджільництва, воскові свічки.

Також можна подати записки за здоров’я та упокій рідних та близьких до православних храмів та монастирів.

Завершить роботу виставка 21 серпня Режим роботи — з 9.00 до 19.00 (вхід вільний), розташування — на території монастиря.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник освячення ярмарок мед

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: