Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

03.06.2017

У Лаврі відкрилася виставка-ярмарок «Троїцька»

У Києво-Печерській Лаврі відкрилася православна виставка-ярмарок, присвячена святкуванню Дня Святої Трійці. Ієромонах Гліб звершив молебень «перед початком всякого діла» і привітав гостей та учасників з наступаючим великим святом, побажавши всім добра і Божого благословення.

У Києво-Печерській Лаврі проведення виставок приурочено до великих свят. Про таку традицію знають постійні відвідувачі, численні прихожани монастиря і паломники.

На «Троїцькій» виставці представлено постійний асортимент церковної і промислової продукції: духовно-етична література, іконопис, аудіо-, відеопродукція церковно-історичної та богословської спрямованості, вироби майстрів народних ремесел, предмети церковного і домашнього одягу ручної роботи, а також виготовлені в швейних майстернях, монастирські трав’яні лікувальні збори, різні сорти меду, продукти бджільництва. Можна подати записки за поминання православних християн в монастирях України.

Виставка проходить до 11 червня включно, години роботи: з 9.00 до 19.00 щодня. Кіоски і лавки з різноманітними товарами розташовуються в критій галереї, що веде від Успенських воріт до площі Ближніх печер Києво-Печерської Лаври, а також уздовж дороги, що веде до Дальніх печер. Нагадуємо про те, що вхід вільний.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

ярмарок

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: