Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

02.07.2018

Про покійного Блаженнішого Митрополита Володимира говорили на молодіжній зустрічі

000

Почалася чергова молодіжна зустріч з молебню, під час якого був прочитаний Акафіст Пресвятій Богородиці на честь Її ікони, іменованої «Ігуменя Гори Афонської». Молебний спів звершив куратор молодіжних зустрічей архімандрит Гліб. Після закінчення молебню було звершено заупокійну літію по спочилому Предстоятелю Української Православної Церкви Блаженнішому Митрополиту Володимиру.

Далі отець Гліб звернувся до всіх присутніх, нагадавши про те, що на цьому тижні — 5 липня виповнюється 4 роки з дня смерті Блаженнішого Митрополита Володимира. «Блаженніший Митрополит Володимир — це ціла епоха, — сказав архімандрит Гліб, — з його ім’ям пов’язано утвердження канонічності Українського Православ’я. Саме завдяки його авторитету як архіпастиря стало можливим збереження канонічності Української Православної Церкви. Завдяки його мудрому слову, завдяки його керівництву Українська Православна Церква тільки зміцнилася і зросла. Всім своїм життям Владика Володимир показував нам приклад любові, причому любові не тільки до свого ближнього, а й до ворогів. Ніколи він не говорив поганого слова про тих, хто несправедливо на нього зводив наклепи, паплюжив, говорив неприємні речі. Він завжди був готовий вислухати, зрозуміти, дати ту пораду, якої людина потребувала. Він завжди знаходив відповіді на всі ті питання, з якими до нього зверталися і люди, наділені високою владою, і прості парафіяни. Нехай же Господь упокоїть його душу і прийме в Своїх оселях, де всі праведні спочивають!»

Також отець Гліб розповів про прибуття Блаженнішого Митрополита Володимира в місто Київ після обрання його Предстоятелем на Харківському Архієрейському соборі 1992 року, про ті загрози, які надходили з боку розкольників, і про молебень, який в той день був звершений в Лаврі. Тоді Блаженніший сказав: «Я приїхав не за кордон, повернувся в свій рідний дім…».

Постійний учасник молодіжних зустрічей, насельник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври ієродиякон Анатолій зупинився на апостольському читанні і житії святого апостола Варнави, а отець В’ячеслав продовжив тему житія святих і розповів про життя і подвиги преподобних Антонія Великого і Павла Фівейського.

На завершення отець Гліб подякував усім учасникам за докладну бесіду і нагадав, що наступна молодіжна зустріч відбудеться в актовому залі Києво-Печерської Лаври 8 липня в неділю. Початок молебню о 15:30.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

молодіжка Митр.Володимир

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: