Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Архів

23.06.2019

Предстоятель очолив святкування Неділі Всіх святих

032Перший недільний день після свята Святої Трійці присвячений пам’яті Всіх святих. Урочисті богослужіння в цей день в Лаврі очолив Священноархімандрит Святої Печерської обителі Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Напередодні ввечері Предстоятель Української Православної Церкви звершив всенічне бдіння в Успенському соборі монастиря.

Його Блаженству співслужили: Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон, єпископ Баришівський Віктор, ректор Київських духовних шкіл єпископ Білогородський Сильвестр, братія і гості Лаври в священному сані.

У сам недільний день Блаженніший Митрополит Онуфрій у співслужінні Намісника монастиря митрополита Павла, преосвященних архіпастирів і духовенства очолив Божественну Літургію в тому ж храмі.

Після читання Євангелія Першосвятитель звернувся до пастви зі словом проповіді, в якому розповів про зміст того євангельського читання, яке свята Церква пропонує в Неділю Всіх святих, а також про те, хто такі святі і які умови досягнення святості, після чого продовжив: «Та людина, що вірна Богові в усьому і завжди, та людина, яка любить Бога найбільше в житті, вона отримує від Бога дар набагато більший, ніж те, чим людина пожертвувала. Людина отримує від Бога мир, радість, спокій, а в майбутньому віці ця людина сподобляється вічного спасіння у Христі. Давайте, дорогі браття і сестри, будемо намагатися бути святими, будемо робити все, щоб жити святим життям, і тоді Господь і нас наповнить миром, любов’ю і щастям, і ми будемо благословенні в цьому віці і в майбутньому!»

Під час богослужіння були піднесені сугубі молитви за мир в Україні та за єдність Православної Церкви.

Після закінчення Літургії Предстоятель подякував архіпастирям і священикам, які співслужили, за молитви, привітав всіх, хто молився за богослужінням, з Неділею Всіх святих і з днем небесних покровителів, причасників — з прийняттям Животворящих Христових Таїн, після чого призвав на паству Боже благословення.

Нагадуємо, що в понеділок 24 червня і у вівторок 25 червня в Лаврі відбуватимуться урочисті богослужіння, присвячені дню небесного покровителя, 75-річному ювілею та 5-літтю інтронізації Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, а також відновленню чернечого життя в Лаврі.

24 червня о 17:00 в Успенському соборі буде звершено всенічне бдіння, а 25 червня о 9:00 на площі перед Успенським собором — Божественну Літургію. У богослужіннях візьмуть участь представники одинадцяти Помісних Православних Церков, єпископат Української Православної Церкви, а також численне духовенство.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Предстоятель Неділя

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: