Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

29.09.2019

Неділя 15-та після П’ятидесятниці, після Воздвиження

003В перший недільний день після великого свята Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього Православна Церква в цьому році звершила особливе вшанування ікони Божої Матері «Призри на смирення». Цей образ шанується в м. Києві завдяки його чудотворному списку.

Напередодні свята всенічне бдіння у Великій церкві Києво-Печерської Лаври очолив Священноархімандрит обителі Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Предстоятелю Української Православної Церкви співслужили керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон, єпископ Баришівський Віктор, єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, а також братія і гості Печерського монастиря в священному сані.

В сам недільний день під час Божественної Літургії, яку очолив у Трапезному храмі Лаври казначей обителі архімандрит Нестор, зі словом настанови до віруючих звернувся архімандрит Іларіон. Пояснюючи сенс головних заповідей любові, про які йшлося в недільному євангельському читанні, отець Іларіон зазначив: «Ці заповіді любові до Бога і ближнього настільки тісно поєднані між собою, що, не виконуючи одну, не зможемо виконати іншу. Бог велить нам любити. Він всіх нас любить, всіх милує, за всіх нас віддав Сина Свого. Ми всі Його діти, і Він, як люблячий Отець, заповідає усім жити в мирі, злагоді між собою, допомагаючи один одному. Любов до ближнього робить наше життя християнським. Тому, хто має надію на Нього, Бог пошле Свою любов і допоможе нам полюбити Його всім своїм єством, а ближнього свого як самого себе!»

По завершенні богослужіння архімандрит Нестор привітав усіх з недільним днем і святом ікони Пресвятої Богородиці «Призри на смирення», а також причасників з прийняттям Животворящих Христових Таїн, побажавши, щоб вони послужили їм у здоров’я душі і тіла, вічне спасіння у Царстві Небесному.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Предстоятель братське богослужіння Неділя

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: