Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

11.12.2016

Неділя 25-я після П’ятидесятниці, про зцілення скорченої жінки

Під час Божественної Літургії цього недільного дня читалося Євангельське оповідання про те, як Господь зцілив в суботній день спокою хвору жінку, яка була скорчена протягом 18 років.

Всенічне бдіння напередодні святкового дня в храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських очолив Намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел. Його Високопреосвященству співслужили митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, керуючий справами УПЦ і ректор КДАіС архієпископ Бучанський Пантелеімон, єпископ Ірпінський Климент, керівник Синодального інформаційного відділу УПЦ.

У сам недільний день владика Павел у співслужінні архієпископа Пантелеімона і духовенства обителі звершив Літургію. Після читання Євангелія Намісник Лаври в архіпастирському слові закликав не витрачати даремно дорогоцінного часу святкового дня, але піти в храм і допомогти ближнім у їхніх потребах. «Церква постійно нагадує, як проводити земне життя, і навіть в недільний день можна робити всі необхідні справи, які принесуть благо нужденним», — сказав владика Павел, нагадавши, як робив Сам Христос. Допомога іншим в буденних справах, відвідування хворих, розділення трапези, просто проголошення доброго слова принесе радість навіть на Великдень, щоб люди «…бачили ваші добрі діла, та прославляли Отця вашого, що на небі» (Мф. 5:16).

Зберігаючи з увагою великий дар віри, потрібно молитися, щоб розібратися у власній душі і не гребувати тими добрими діяннями, які ми повинні вчиняти, але просити Господа «…перенести всі труднощі цих днів і до кінця віку залишитися вірними Богові й Отцеві, «…що Він над усіма, і через усіх, і в усіх» (Еф. 4:1-6), — завершив Високопреосвященніший Владика.

Фото Юрія Томанюка

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник Неділя

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: